B14 Psychiatria - profesjonalna pomoc i leczenie

Dyskrecja, poufność, wieloletnie doświadczenie, leczenie zgodne z najnowszymi standardami.

Oferuję specjalistyczną opiekę psychiatryczną dla dorosłych, w zakresie leczenia:

  • Depresji,
  • Nerwic,
  • Zaburzeń snu,
  • Fobii,
  • Schizofrenii,
  • Zaburzeń osobowości,
  • Zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym.

Wizyta u psychiatry polega przede wszystkim na rozmowie, jest ona zawsze anonimowa. W wielu zaburzeniach psychicznych farmakoterapia jest podstawową i niezbędną formą leczenia. W niektórych przypadkach brak zastosowania leku jest poważnym błędem i może skutkować pogarszaniem się stanu zdrowia. Konsultacja psychiatryczna pozwala również rozstrzygnąć, jaka forma terapii jest dla pacjenta najbardziej odpowiednia, czy wystarczy leczenie farmakologiczne lub psychoterapia, czy też wskazana jest np. terapia łączona.

Psychiatra Staragard
Psychiatra Stargard Piotr Tybura

dr. n. med. Piotr Tybura

Specjalista psychiatra

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie 1991-1997. Po stażu podyplomowym specjalizował się jako rezydent w Katedrze i Klinice Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty psychiatry a w 2008 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych. Od czerwca 2010 do października 2015 roku był Kierownikiem Oddziału Dziennego Kliniki Psychiatrii PUM. Jako adiunkt prowadzi działalność dydaktyczną na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, kształcąc przyszłe kadry medyczne.
Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Terapii Środowiskowej PTP, Sekcji Psychiatrii Genetycznej PTP.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz umówić wizytę? Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu!

W stanach nagłego pogorszenia stanu zdrowia psychicznego i konieczności pilnej konsultacji psychiatrycznej proszę kontaktować się z najbliższym szpitalnym oddziałem psychiatrycznym. Izby przyjęć działają całodobowo.

Nie jest konieczne posiadanie skierowania do szpitala w celu pomocy nagłej.

kom. 509 330 690 tel. (91) 573 73 73

Kontakt przez rejestrację w godzinach:
9:00 - 17:00

Osiedle Zachód B14/F1

73-110 Stargard
pn.-pt.:
godz. otwarcia: 9.00 - 18.00

Osiedle Zachód B14, 73-110 Stargard